Kuchynské linky Klasické Royal

Drobné rozdiely v štruktúre sú dôkazom prirodzeného pôvodu drevených čiel, čo potvrdzuje o ich vysokej kvalite a hodnote. Dizajn založený na klasických formách spolu s modernými doplnkami je kompozíciou, ktorá definuje to, čo rozumieme pod kuchynským nábytkom radu ROYAL.

Tento nábytok je navrhnutý pre obzvlášť náročných zákazníkov, ktorí si cenia tradičnú formu a vysokú kvalitu.

Ponúkame kolekciu viac ako 140 skriniek, ktoré sú základom usporiadania interiéru kuchyne. Aby sme dosiahli primeraný charakter týchto priestorov, ponúkame 6 rôznych typov čiel, ktoré sa odlišujú farbou a dekoratívnymi prvkami.

Vytráže, pilastre, lišty v rôznych farbách, tienidlá, tienidlá lámp, koše, kľučky, či rozličné držiaky neopakovateľných tvarov – to je len niekoľko z mnohých doplnkov, ktoré tvoria výnimočnú atmosféru kuchyne v „kráľovskom štýle“.

Celok pozostáva z týchto komponentov: systém tichého zatvárania zásuviek BLUMOTION, systém organizácie zásuviek ORAGALINE, odkladacie koše a závesy (pánty).

Tento bohatý súbor doplnkov pre kuchynské linky spolu s klasickou formou nábytku umožňuje vytvorenie „prostredia kráľovskej kuchyne“ – a teda aj prípravu jedál zodpovedajúcej kvality.