Kuchynské linky Klasické Sentima

Stále moderný.

Nábytok zo súpravy SENTIMA je dokonalým príkladom klasického dizajnu, takého obľúbeného medzi našimi zákazníkmi. Práve pre nich sme pripravili ponuku, ktorá sa vyznačuje nielen skvelými cenami, ale i tradičnou a vyváženou štylizáciou čiel a sortimentom funkčne navrhnutých skriniek.

Pri výbere kuchynského nábytky budete mať k dispozícii viac ako 100 druhov skriniek navrhnutých tak, aby ich bolo možné ľubovoľne spájať do funkčných zostáv.

Čelá z tejto skupiny ponúkame v štyroch typoch, šiestich rôznych farbách, čo vám môže uľahčiť výber nábytku do už existujúcich farebných interiérov, alebo vám pri aranžovaní nových priestorov poskytne viac voľnosti.

Aby sme zvýšili príťažlivosť našej ponuky, tento systém kuchynského nábytku sme obohatili o rad ozdobných prvkov ako napr.: držadlá, dosky, sklá, lišty, podstavce, ozdobné nohy a iné. Všetky majú neopakovateľný dizajn.

Plynulé otváranie a zatváranie zásuviek je zásluhou systému Metabox od firmy Blum.

Vložku do zásuviek vytvárajú praktické a „usporiadané „miesto na úschovu rozličných vecí, čo rozlišuje možnosti ich využitia. Koše cargo sú skvelé pre skladovanie fliaš, alebo napr. koreničiek. Zaujímavým riešením sú taktiež koše typu „Magis corner“ k rohovým skrinkám, ktoré dovolí využiť vnútorný priestor skrinky pre kuchynské linky.