Kuchynské linky Moderné Capital

Vo veľkom dome.

Sofa v kuchyni vyzerá extravagantne, ale pri veľkej ploche kuchyne si na ňu ľahko zvykneme. Sadajú tu hostia, spoločnosť počas prípravy jedál, tu si odpočinieš, ale predovšetkým sediac na nej, budeš účelne využívať svoju kuchyňu.

Bez obmedzenia

Drevené čelá, moderný dizajn, prvotriedna kvalita, moderné príslušenstvo – to sú vlastnosti, ktoré charakterizujú kuchynský nábytok radu CAPITAL.

Stúpencom moderného a originálneho štýlu ponúkame 140 rôznych modelov skriniek. Ich konštrukčné riešenie umožňuje voľné a novátorské aranžovanie ako menších, tak aj priestranných kuchynských priestorov. Značnou výhodou sú tu rôzne veľkosti skriniek, ktoré sa zabudovávajú do spodného stojanu (konzoly).

Polostrov s otvoreným regálom plynule spája kuchyňu s dennou izbou. Doska siahajúc až na podlahu elegantne mení druh dvierok (zmena je možná pri použití obojstranne laminovaných dosiek).

Kľúčovým prvkom vzhľadu nábytku sú čelá jeho jendotlivých častí.

V skupine Capital vám ponúkame 3 druhy v rôznych, navzájom dobre vyvážených farbách.

Okrem toho vám ponúkame sklené čelá vitrín so sklom osadeným v drevených, alebo hliníkových rámov. Ďalším triumfom tejto skupiny nábytku je nesporne vysoká kvalita jeho príslušenstva a finišovacích doplnkov a dekorácií.

Systém BLUMOTION umožňuje tiché a plynulé otváranie a zatváranie zásuviek, systém ORGA-LINE vám zaručuje priam ideálny poriadok. Zásuvky s týmto mechanizmom, ktoré je možné naplno vysunúť, budú vyhovovať všetkým, ktorí majú radi priestor a ľahký prístup k svojim veciam.

Do rohových skriniek je možné zabudovať koše, čo značne zvyšuje ich praktickú využiteľnosť. Tento celok doplňujú dosky a lišty rezané na mieru na objednávku a držiaky resp. rukoväte jedinečných tvarov.

Katalóg pre tieto kuchynské linky si vypýtajte v našej predajni.